Mekanik Laboratuvarı 50 Model
Mekanik Laboratuvarı 50 ModelMekanik Laboratuvarı 50 ModelMekanik Laboratuvarı 50 ModelMekanik Laboratuvarı 50 ModelMekanik Laboratuvarı 50 ModelMekanik Laboratuvarı 50 ModelMekanik Laboratuvarı 50 Model

Mekanik Laboratuvarı 50 Model

Marka Clementoni
     
Ürün Bilgileri
*Mekaniğin sırlarını keşfetmek içn muhteşem bir bilimsel kit!
*Temel mekanik ve mühendislik ilkelerini kullanarak çocukların eğlenerek öğrenmelerini sağlayan zengin bir mekanik labaratuvar seti.
*250'den fazla değiştirilebilir parçası sayesinde artan zorluk seviyelerinde 50'den fazla farklı modelin mekanizmasını keşfedin.
*Kerpeten, tutucu veya el arabası gibi basit modellerden elektrikli motorlu arabalar ve vinçler gibi daha karmaşık mekanik modeller oluşturun.
*Kirişler, miller, dişliler ve makaralar kullanarak mekanik şanzıman, kremayer ve pinyon dişli direksiyon oluşturabilir, elektrikli motora sahip bir araba, elektrikli vinç, helikopter ve daha birçok model bir araya getirebilirsin.
*Çocuklar fizik ve mekaniğin kurallarına uyarak, kendi gerçekçi modellerini bir araya getirmek için yaratıcılıklarını kullanrlar. Bu aktiviteler, çocukların çevre ve dünyaya karşı saygıya dayanan bir ilişki yaratan görsel ve mekansal becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur. 
*Çocuklar hayal gücü ile desteklenen ve gelişen zihinlerini kullanarak modelleri bir araya getirecek, çeşitli kısımlar arasındaki ilişkileri ve mesafeleri anlamaya çalışacak ve böylece gelişmekte olan yaratıcılığı olumlu etkilenecektir.
*Zengin görsellere sahip bilimsel kullanım kılavuzu, mutlak güvenlik çerçevesinde çeşitli montaj aşamaları için çocuklara rehberlik eder.
*Türkçe model yapım kılavuzu üç bölümden oluşup her modelin bir araya getirilmesi resimlerle detaylı şekilde tüm aşamalarıyla anlatılmaktadır.
*Teknik uygulama aktiviteleri, çeşitli zorluk derecelerine sahiptir ve bireysel özelliklere ve eğilimlere bağlı olarak 7–8 ve üzeri yaşlardaki çocuklar için uygundur.
*Ürün tasarımı, konsepti, geliştirmesi ve üretim süreçlerinin tamamı İtalya'da gerçekleştirilmiştir.
Kdv Dahil 210,00TL
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek hattımız:
0282 673 13 51 E-Posta Desteği
Benzer Ürünler
Ben 10 Aksiyon Figürleri S1
Ben 10 Aksiyon Figürleri S1
49,90 TL + KDV
Ürün Detayları
Dickie Toys Kurtarma Helikopteri Sesli-Işıklı
Dickie Toys Kurtarma Helikopteri Sesli-Işıklı
120,00 TL + KDV
Ürün Detayları
Pocket Cep Drone Kumandalı Helikopter
Pocket Cep Drone Kumandalı Helikopter
130,00 TL + KDV
Ürün Detayları
Master Construction
Master Construction
11,90 TL + KDV
Ürün Detayları
Batmobile
Batmobile
149,90 TL + KDV
Ürün Detayları
Yorumlar
Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :